Upravit stránku

Dopřejte si vyšší komfort bydlení. Provádíme modernizace a rekonstrukce bytů a domů včetně společných prostor. Nejčastěji rekonstruujeme stará bytová jádra, balkóny a výtahy. Pro každou rekonstrukci vypracujeme individuální projekt na míru.

Pokud si přejete kompletní opravu domu, bude pro vás vhodná revitalizace domu, díky které ušetříte až 60 % nákladů za vytápění.

Prohlédněte si naše realizace. V oboru jsme už přes 20 let a působíme především v okolí Brna, Olomouce, Jihlavy a Břeclavi.

Co zahrnuje rekonstrukce bytových domů?

  • Při rekonstrukci starých balkónů a výtahů napravíme i případné vady ve statice. Zvýšíme tak nejenom kvalitu, ale především bezpečnost bydlení.
  • K vyšší bezpečnosti přispívá také vybudování nových železobetonových lodžií. Nespornou výhodou je přitom jejich nadčasový design a dlouhá životnost.
  • Díky novému rozložení sádrokartónových příček a předělání rozvodů zlepšíme praktičnost nejen koupelnového jádra, ale celého bytu. Samozřejmostí je výběr a instalování veškerého sanitárního vybavení dle vašeho přání.
Nahoru