Upravit stránku

Revitalizace domu není pouze o zateplení fasády, ale velmi důležité je i správné zateplení a izolace střechy. Právě střecha totiž bývá z celého objektu nejvíce vystavena nepříznivému působení počasí. Pro maximální úsporu energií děláme pro vás zateplení a izolace střech přesně na míru vašim potřebám. Vždy navíc s certifikovanou zárukou maximální přesnosti a ekologicky přívětivého provedení.

Při zateplení střech klademe důraz především na přesné navržení a precizní provedení celého souvrství izolačních vrstev. Zabraňujeme tak tepelným ztrátám a zvyšujeme funkčnost celé izolace střechy. Kompletní izolace a zateplování střech vám tak nejen ušetří peníze za vytápění, ale i významně prodlouží životnost a funkčnost domu.

Materiál pro zateplení a izolaci střech

Poskytujeme až 10 let záruky.

Tepelné izolace a izolace střechy proti vodě děláme jak z modifikovaných asfaltových pásů, tak z PVC fólií. Vynikají především vysokou hustotou a dobrou tepelnou odolností. Díky tomu do vašeho domu nepronikne střechou žádná nežádoucí vlhkost. Obraťte se na nás a my vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku izolace a zateplení střechy.

Nedílnou součástí komplexní revitalizace je také zateplení a izolace střešního pláště. Střešní plášť je konstrukce, která je z celého objektu nejvíce vystavena působení atmosférických vlivů. Právě z tohoto důvodu je třeba klást vysoký důraz na správné navržení a kvalitní provedení celého souvrství izolačních vrstev.

Současně se zateplením a izolací střechy provádíme dodávky a montáže hromosvodů, výměny větracích jednotek, dodávky a montáž větracích hlavic.

Nahoru