Upravit stránku

Vstupní dveře do bytových domů tvoří sice jen malou část obvodového pláště, ale jsou výrazným faktorem tepelných ztrát. Výměna vstupních stěn a dveří vám zajistí výraznou úsporu energie na vytápění společných prostor. Výrazně také zlepší užitné vlastnosti vstupní části domu.

Při výměně vstupních stěn děláme podle požadavků úplnou změnu členění vstupu do domu. Získáte tak větší bezpečnost a komfort při vstupu do domu. Nespornou výhodou je navíc reprezentativní a esteticky příjemný vzhled přestavěného vstupu.

Výhody výměny vstupních stěn a dveří

Výměnu vstupních stěn a dveří děláme podle detailně zpracovaného plánu na míru. Můžeme tak zajistit osazení sestav poštovních schránek, zvonkových tabel a osvětlení přesně podle vašich představ. Při výměně vstupních stěn vytváříme dle potřeby nové dlažby, čistící zóny, závětrné stěny či stříšky. U starších domů budujeme i nové konstrukce schodiště. Při veškerých pracích se přitom můžete spolehnout na náš důraz na přesnost a kvalitu provedení. Obraťte se na nása dodejte svému domu nový vzhled.

Nahoru