Upravit stránku

Věděli jste, že okna jsou často nejslabším článkem obvodového pláště budovy? Uniká jimi až 40 % tepla. Přitom řada oken v rodinných i bytových domech stále nesplňuje ani základní požadavky na tepelnou nepropustnost.

Totéž platí pro vchodové dveře, u bytových domů pak pro celé vchodové stěny. Výměna vstupních stěn a dveří vám zajistí výraznou úsporu energie na vytápění společných prostor. Výrazně také zlepší užitné vlastnosti vstupní části domu.

Výměna oken, vstupních stěn a dveří

6 důvodů, proč si nechat vyměnit okna a vstupní dveře

  • Výrazná úspora energií za vytápění. Nová okna efektivně zabraňují tepelným ztrátám.
  • Nová okna zajistí i mnohem lepší zvukovou izolaci.
  • Jsou bezúdržbová a vynikají velmi dlouhou životností.
  • Díky výměně vstupních stěn u bytových domů získáte větší bezpečnost a komfort při vstupu do domu.
  • Dům má reprezentativnější vzhled a zvyšuje se jeho odhad.
  • Při výměně vstupních stěn vytváříme dle potřeby nové dlažby, čistící zóny, závětrné stěny či stříšky.

Vsaďte na kvalitu a precizní montáž

Výměna oken a dveří představuje nejrychlejší způsob, jak zamezit tepelným ztrátám a ušetřit za vytápění. Montujeme plastová vícekomorová okna s účinnou tepelnou i zvukovou izolací. Životnost plastového okna přesahuje padesát let při zachování všech jeho vlastností. Po celou dobu se můžete spolehnout na vysokou funkčnost a stálost barvy povrchu nových oken. Při každodenním užívání oceníte snadné ovládání a plynulé otevírání oken.

Výměnu vstupních stěn a dveří děláme podle detailně zpracovaného plánu na míru. Můžeme tak zajistit osazení sestav poštovních schránek, zvonkových tabel a osvětlení přesně podle vašich představ. U starších domů budujeme i nové konstrukce schodiště. Při veškerých pracích se přitom můžete spolehnout na náš důraz na přesnost a kvalitu provedení. Prohlédněte si naše realizace.

Kompletní výměnu oken, vstupních stěn a dveří provádíme především v Brně, Olomouci, Jihlavě, Břeclavi a v okolí.

Ukázky našich realizací

1
Nahoru