Upravit stránku
Zemezte tepelným ztrátám a ušetřete na vytápění s novými plastovými okny! Vyměníme vám stará okna za vícekomorová plastová okna s výbornými izolačními schopnostmi. Používáme plastová okna Veka, která jsou také nazývána okny budoucnosti, a to rovnou z několika důvodů:
  • vynikající zvuková a tepelná izolace
  • kovové vyztužení pro absolutní bezpečnost
  • tvarová stálost
  • odolnost proti vlivům počasí

Za atraktivním designem okenních profilů Veka se skrývá vysoce funkční celek, který vám zajistí klidnou a úspornou domácnost. Vícekomorový systém je zárukou dokonalé tepelné izolace a navíc podstatně zvyšuje stabilitu a bezpečnost. K bezpečnosti podstatně příspívá také kovové vyztužení, které odpovídá směrnicím Veka.

Máte raději klasický nebo avantgardní vzhled?

I design oken by měl hrát určitou roli při výběru. Vyberte si z širokého vzorníku barev a dekorů, vždy však se zárukou precizní povrchové úpravy. Podle architektonického stylu stavby volte okna:

Při výměně plastových oken vsaďte na bezpečnost a kvalitu v jednom. Nejenom, že plastová okna Veka jsou díky své dlouhé životnosti připravena na budoucnost, okna Veka jsou okna budoucnosti! Proto neváhejte a nechte si námi vyměnit stávající okna za nová!

Nahoru