Upravit stránku

Buďte detailisté! Plastová okna Rehau vám nabízí propracovanost v každém detailu. Vyměníme vám vaše stará okna za německou kvalitu, která je vždy o krok napřed. Dopřejte si špičkové technologie a netradiční řešení v jednom! Dopřejte si plastová okna Rehau!

Energetická úspornost a dlouhá životnost jsou atributy, které by měla splňovat moderní plastová okna. Okna Rehau svým majitelům dlouho slouží a navíc minimalizují náklady na vytápění.

Když jde o kvalitu, na materiálech se nešetří

Okenní profily Rehau jsou vyráběny z vysoce kvalitního PVC. Jistě oceníte vysokou variabilitu produktů, kdy máte na výběr z mnoha tvarů či počtu komor v rámu a křídle okna. Právě pro tyto vlastnosti využíváme okna Rehau pro revitalizaci moderních i starších budov.

Rehau - plastová okna německé kvality

Bezpečnost především

Bezpečnostní paramatery jsou taktéž důležitým aspektem pro výběr plastových oken. Okna Rehau jsou vyráběna v souladu s evropskými standardy a důležitými předpisy stavebního zákona. Tyto skutečnosti jsou zárukou absolutní bezpečnosti a dlouhé životnosti. Vyměníme vám stávající okna za taková, se kterými si zloději jen tak neporadí!

Nahoru