Upravit stránku

Zateplujeme rodinné, bytové a panelové domy minerální vlnou o tloušťce 10, 12 a 14 cm. Sílu izolace vždy vybíráme pro maximální úsporu dle kompletního projektusestaveného na míru potřebám domu.

Minerální vlna používáme jako součást kontaktního tepelného zateplovacího systému (ETICS). Díky své prodyšnosti perfektně udržuje celoročně příjemné klima. Nestane se vám tak, že by vaše zdi promrzaly, nebo nadměrně srážely vlhkost.

Ušetřete až 60% nákladů na vytápění

Za více než 12 let jsme úspěšně zateplili již více než 200 objektů. Díky tepelné úspoře až 60% jsme tak pomohli ušetřit za vytápění několik milionů korun. Díky detailně zpracovanému projektu a pečlivě odvedené práci se vám investice do zateplení u nás brzy vrátí.

Pro zateplování minerální vlnou volíme prodyšné fasádní omítky, které zachovávají vysokou funkčnost celé fasády. Vybrat si navíc můžete z bohaté nabídky odstínů a barevných kombinací. Zpříjemníte si tak nejen vaše bydlení, ale zlepšíte i vzhled domu. Nečekejte na další zdražení tepla. Obraťte se na nás a ušetřete za vytápění.

Nahoru