Upravit stránku

Víte, že nesprávně izolovanou střechou uniká až 20 % tepla? I přes značné výdaje za elektřinu či plyn nedosáhneme tepelné pohody a komfortu, který bychom si přáli. Spousta lidí ale nechce investovat do revitalizace svého domu (ať už se jedná o rodinný, nebo bytový dům), spokojí se s tím co má a řekne si, že „jim to prostě stačí“.

Vezměte však do ruky papír, tužku a kalkulačku a spočítejte si, kolik tepla ročně posíláte vniveč. A to se stav budovy rok od roku zhoršuje. Zjistíte, že investice do revitalizace domu se rozhodně vyplatí. Navíc má další benefity, jako lepší vzhled budovy, ochrana konstrukce budovy nebo zvýšení životního komfortu obyvatelů domu.

Jak probíhá zateplení střechy u firmy KALAHA

S revitalizací domu souvisí samozřejmě také zateplení střechy. Vždy klademe důraz na přesné individuální navržení zateplení včetně potřebných izolačních vrstev. Izolace střechy je velmi důležitá především u domů s rovnou střechou, které jsou náchylné na zatékání. Špatně provedená izolace tak může mít fatální důsledky. Proto byste tuto práci měli nechat vždy na odbornících. KALAHA vám navíc poskytuje 10letou záruku.

  • Zdarma vám vytvoříme cenovou nabídku. Dle projektu navrhneme individuální řešení přesně pro váš dům. Dokumentace obsahuje konkrétní popis souvrství izolačních vrstev a specifikaci materiálů.
  • Izolaci střech provádíme z kvalitních modifikovaných asfaltových pásů nebo z PVC fólií. Materiál vyniká svou vysokou hustotou a vynikající tepelnou odolností.
  • Dům je tak chráněn před zatékáním a vlhkostí pronikající do konstrukce budovy. Investujete tak nejen do komfortnějšího bydlení, ale také výrazně prodloužíte životnost celé stavby.
Jak zateplit střechu, abyste zvýšili energetické úspory domu
Nahoru