Upravit stránku

Zateplujeme panelové a bytové domy tepelnou izolacíIsover, která patří mezi jednu z nejlepších izolací na trhu. Tato izolace výrazně sníží tepelné ztráty, a tím podstatněušetříte náklady na vytápění. Dle energetické náročnosti budovy se buď používají izolace o tloušťce od 120 mm (pro standardní domy) až po tloušťku 300 mm (pro nízkoenergetické a pasivní domy).

Tepelná izolace Isover je součástí kontaktního zateplovacího systému (ETICS). Tepelnou izolaci Isover lze také úspěšně použít  pro moderní  dřevostavby. Zateplení domů také zamezí pronikání hluku z rušného městského prostředí do domu či bytu a zaručí celoročně příjemné klima. Neváhejte nás kontaktovat a zvyšte si komfort svého bydlení pomocí moderní izolace Isover.

Isover sníží náklady na vytápění o více než 50%

Zateplení domů vám pomůže ušetřit až 50% nákladů na energie, a to se jistě vyplatí. Díky našim více jak 12-letým zkušenostem na trhu, kdy jsme zateplili přes 200 objektů, jsme ti praví, na které se můžete kdykoliv obrátit. Podívejte se na naše reference a přesvědčte se sami. Zaručíme vám, že se vám prvotní investice na zateplení rychle vrátí.

Zdarma vám poradíme a  navrhneme to nejideálnější technické řešení a provedení. Při návrhu se budeme snažit vyjít maximálně vstříc vašim přáním a požadavkům. Navíc jako první v České republice nabízíme při zateplování kotvení izolantu nastřelovacími hmoždinkami beznábojovou technologií, což vede k několikanásobnému snížení hlučnosti při práci. Využijte našich zkušeností a nechte si zateplit dům či byt od naší firmy.

Nahoru