Upravit stránku

Nabízíme zateplení fasád rodinných, bytových a panelových domů fasádním systémem Caparol, který patří mezi špičku na našem trhu. Díky tomuto fasádního systému výrazně snížíte náklady na vytápěnívylepšíte si kvalitu svého bydlenísnížíte pronikání hluku z rušného venkovního prosředí. Předností Caparolu je také vysoká kvalitadlouhodobá životnost  a eliminace výskytu vlhkosti v bytech či domech.

Využijte našich dlouholetých zkušeností!

Za více než 12 let působení na českém trhu, jsme zateplili přes 200 objektů. Podívejte se na naše reference a přesvědčte se sami o naší odbornosti a profesionalitě. Máme zkušené a vyškolenépracovníky, kteří se maximálně přizpůsobí vašim přáním a představám. Vyberte si z nepřeberného množsví barevných kombinací tu, která vám nejvíce vyhovuje a vylepšete si tak vzhled svého domu či bytu.

Caparol je součástí kontaktního zateplovacího systému (ETICS). Je ekologicky nezávadnýsplňuje přísné evropské normy. Caparol využívá účinné technologie, která zabrání u vašeho domu či bytu výrazným tepelným ztrátám jak to bývá obvyklé u nezateplených objektů. Nebude také docházet k promrzání objektu v zimních měsících a v létě naopak k jeho přehřívání.

Nechte si od nás poradit

Pokud si stále nejste jisti, zda si chcete pořídit zateplení fasády, neváhejte se na nás obrátitrádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Uvidíte, že se vám prvotní investice do zateplení rychle vrátí. Bydlete moderně, komfortně a zdravě díky našemu systému zateplení fasád Caparol, který můžete mít za příznivou cenu.

Nahoru